Titel
Tekst.

03/03/2023Lieve Pepermans aan de Praattafel
Het Praattafel team is ontzettend trots! Want deze dinsdag hebben we speciaal voor de week van de vrouwenrechten op Radio Centraal een heel bijzondere vrouw uitgenodigd aan onze praattafel. Mensen die haar kennen omschrijven haar als heel lief, vandaar waarschijnlijk haar voornaam Lieve. Andere mensen vermelden ook haar soms gepeperde uitspraken en dat verklaart dan ook meteen haar familienaam: Pepermans.
Lieve Pepermans, advocate, bemiddelaar, activiste en soms zingt ze mee met de bronstige Bazooka’s het koor van dichter Andy Fierens en muzikant Michaël Brijs.
Als je vragen hebt voor deze voorvechtster voor vrouwenrechten, dan kan je ze voor maandagmiddag mailen naar info@praattafel.be of via PB op de Praattafel Facebook pagina.
Titel
Tekst.